Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.
5 maja z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną zorganizowana została plenerowa impreza dla wszystkich mieszkanek naszego Domu. Zgromadziła się bardzo liczna grupa pań, które chętnie korzystają z zabaw na świeżym powietrzu, tym bardziej, że tego dnia wyjątkowo pogoda dopisała i słońce towarzyszyło nam przez cały czas. Przygotowano niespodziankę w postaci występu teatru Bigiel z Krakowa, który zaprezentował naszym paniom spektakl pt. „Szelmostwa Lisa Witalisa, czyli nasze polskie zoo dla dorosłych”. Aktorzy bawili publiczność, przekazując zabawne treści, a kolorowa scenografia i barwne postacie zostały dodatkowo nagrodzone gromkimi brawami. Po przedstawieniu, przyszedł czas na poczęstunek – kawa i pyszna drożdżówka. W oczekiwaniu na grillowaną kiełbasę można było potańczyć w rytm skocznej muzyki.