Dzień Kobiet 2024
W tym roku Dzień Kobiet był pełen niespodzianek. Mieszkanki naszego Domu spędziły go w zabytkowej scenerii. Zwiedzanie zamku w Grodźcu Śląskim dostarczyło wiele niezapomnianych wrażeń. Piękne wnętrza i wspaniała kolekcja eksponatów przy lampce dobrego wina. Później pyszna kawa i szarlotka z lodami oraz bitą śmietaną w tamtejszej kawiarni „Officyna Cafe”. Życzeń, radości i dobrego humoru naszym Paniom tylko pozazdrościć.